Makaleler

Elektronik Haberleşme Alım Hakedişi Düzenleme Eğitimi Nedir? Bu Eğitim Neden Gereklidir?

Serbest piyasa koşullarının oluşmasıyla birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının elektronik haberleşme hizmet alımlarını, tedarikçi firmalardan ihale yoluyla karşılayabilme imkanı oluştu. Dolayısıyla Elektronik haberleşme alımı hakedişi hesaplama da önemli bir konu haline gelmiştir. Peki, bu hesaplama nasıl yapılır ve elektronik haberleşme alımı hakedişi düzenleme eğitimi nereden ve nasıl alınabilir?

 

Elektronik Haberleşme Alımı Hakedişi Eğitimi

 

AMP Akademi, 4734 Sayılı Kamu İhale Mevzuatı konusunda uzmanlaşmış eğitimcilerle çalışmakta ve kursiyerlerinin en donanımlı şekilde eğitimi tamamlamalarını sağlamaktadır. Şirketlere veya şahıslara özel olarak birçok farklı eğitim programı hazırlayan AMP Akademi, Elektronik Haberleşme Alımı Hakedişi Düzenleme Eğitimi de sunmaktadır. Eğitim sonunda kursiyerlerin ayrıntılı raporlar ve hakediş kapakları hazırlayabilmesi ve fiyat farklarını doğru şekilde hesaplayabilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca, uygulama sürecinde karşılaşılabilecek sorunlara ilişkin ayrıntılar ve mevzuat dayanakları da detaylı olarak ele alınmaktadır. Eğitim, 7 ana başlıktan oluşturulmuştur. Bu başlıklar arasında, kamu kurum ve kuruluşlarının serbest tüketici statüsünde elektronik haberleşme hizmet alımları gerçekleştirmesi, elektronik haberleşme hizmetleri, elektronik haberleşme hizmet alımlarında fiyat farkı hesabı, fiyat farkına esas endeks katsayıları, elektronik haberleşme hizmet alımlarında hakediş süreci ve elektronik haberleşme hizmet alımları hakediş dosyasında bulunması gereken raporlar yer almaktadır.

 

Eğitimden Kimden Yararlanabilir?

 

Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, Türkiye'de birçok ilde eğitimler ve seminerler düzenleyen AMP Akademi, bu anlamda sektörde adını duyurmuş sayılı şirketler arasında yer almaktadır. Eğitim süresince, elektronik haberleşme alımı hakedişi hesaplamak için neler yapılması gerektiği ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Eğitimin amacı, kamu kurum ve kuruluşlarının ihale yoluyla elektronik haberleşme alımlarını tedarikçi firmalardan karşılaması ve bunun için gerekli bilgilere sahip olmasıdır. Kamu veya özel sektör çalışanları için, uygulama esnasında karşılaşılabilecek sorunlara ilişkin çözümler sunulmaktadır. 4734 ve 4735 sayılı kanunlara göre iş yapan kamu kurumları ve bunların yüklenicileri için kurs ve seminerler düzenleyen AMP Akademi'nin ilgili eğitimlerinden, özel sektörde iş yapan firmaların teklif ve hakediş departmanlarındaki çalışanlar da yararlanabilirler. Elektronik Haberleşme Alımı Hakedişi Düzenleme Eğitimi, kamu çalışanları ve özel sektör çalışanlarının kafalarındaki belirsizlikleri gidermeye yönelik ve kapsamlı olarak hazırlanmıştır.

 

Memnuniyet Garantili Eğitimler İçin AMP Akademi

 

Yıllardır verdiği eğitimler ile geniş bir referans yelpazesine sahip olan AMP Akademi, memnuniyet garantili eğitimler vermektedir. Elektronik Haberleşme Alımı Hakedişi Düzenleme Eğitimi, hakediş hesaplaması sırasında yaşanabilecek sorunlara en iyi çözümleri sunmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Eğitim, kamu ve özel sektörde iş yapan firmaların ilgili departman çalışanları için idealdir.

Elektronik Haberleşme Hakedişi Düzenleme Eğitimini satın almak ve detaylı incelemek için tıklayın.

Elektronik Haberleşme Hakedişi Düzenleme yazılımımız  AMP MAH Programını incelemek için tıklayın.

Konu ile ilgili örnek uygulamaların anlatıldığı makalelerimizi inceleyin:

Elektronik Haberleşme Hizmet Alımı Nasıl Yapılır? Örnek Hakediş Uygulaması