Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

AMP Akademi, Eğitimlerimiz ve Seminerlerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Eğitim ve seminerleriniz kimler içindir?

Kurs ve Seminerlerimiz; 4734 ve 4735 sayılı kanunlara göre iş yapan kamu kurumları, ve bunların yüklenicileri içindir. Ayrıca özel sektörde iş yapan inşaat firmalarının teklif ve hakediş departmanlarıda kurslarımızdan faydalanabilir.

Eğitim ve seminerler nerede düzenleniyor?

Genele açık eğitimlerimiz AMP Akademinin İStanbul ve Ankaradaki eğitim salonlarında düzenlenmektedir. Kurum veya firmalara yönelik özel eğitimlerimiz kurumun tercihine göre kurumda veya AMP Akademide düzenlenir. Genel katılıma açık seminerler seminerin yapıldığı ildeki kaliteli ve ferah bir seminer mekanında düzenlenir.

Başvuru süreci nasıl işliyor?

Katılmayı düşündüğünüz eğitim veya semineri sitemizden kredi kartınızla satın alarak kaydınızı hızlıca bitirebilirsiniz. İlgili departmanımız sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Kayıt öncesi sorularınız varsa ve web sitemizdeki bilgilendirme kafi gelmediyse her eğitim ve seminerimizin sayfasında belirtilen iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirisiniz. Sizi istediğiniz detayda bilgilendiririz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kredi kartınızla sitemizden, havale ile veya nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz. Kamu kurumu adına alım yapıyorsanız, biz size bu konuda gerekli bilgilendirmeyi sağlarız.

Eğitim ve seminerler kimler tarafından verilmektedir?

Türkiye’nin önde gelen ve tanınan (ilk 5 içinde sayabileceğiniz) “Kamu İhale Hukuku” uzmanları ile çalışmaktayız. Kamu kurumlarının çok iyi tanıdığı, yüzlerce eğitim ve seminer vermiş, kitaplar yayınlamış değerli hocalarımızla birlikte Türkiye’de en üst düzeyde seminerler ve eğitimler vermekteyiz. AMP Yazılımın uzman eğitmen kadrosu ile memnuniyet garantili eğitimler veriyoruz.

Referanslarınız Var mı?

Evet, çok sayıda referansımız mevcuttur. İstanbul ve Ankara illeri başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde bir çok kamu kurumu, özel firma ve sektör mensubu bu hizmetlerimizden faydalanmışlardır. Daha detaylı bilgi talep ediyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.